Gdzie leczyć padaczkę?

Neurosphera Centrum Terapii Padaczki zajmuje się kompleksową, wielokierunkową i nowoczesną opieką nad chorymi z epilepsją. Zespół Centrum tworzą ludzie, którzy mają przed sobą jeden wspólny cel i ten sam zbiór wartości. Działają wspólnie oferując najskuteczniejsze metody leczenia padaczki w Polsce.

Na czele stoi dr n. med. Piotr Zwoliński – epileptolog pasjonat z 30 letnim doświadczeniem, naukowiec, innowator i wynalazca. To dzięki jego zaangażowaniu chorzy na padaczkę mogą korzystać ze wsparcia Neuroterminala.


Neuroterminal –

– to pierwszy na świecie kompleksowy system komputerowego wsparcia diagnostyki i terapii padaczki. Neuroterminal stale aktualizuje historię choroby oraz zdarzeń, a następnie, dzięki zaawansowanym narzędziom, zestawia wyniki z najnowocześniejszą wiedzą medyczną i międzynarodowymi zaleceniami eksperckimi, co umożliwia postawienie najtrafniejszej diagnozy oraz dobór terapii zgodnej ze światowymi standardami. Jest to olbrzymia korzyść dla pacjenta, który nieodpłatnie ma stały dostęp do swojego panelu, wgląd do kalendarza zdarzeń, historii choroby, powiadomień, itp. Ponadto zapewnia pacjentom nieodpłatny, stały dostęp do panelu pacjenta, który oferuje możliwość szybkiego kontaktu z lekarzem oraz wgląd do kalendarza zdarzeń, historii choroby, powiadomień, recept czy podsumowania wizyt.


W Premium Clinic w ramach Neurosphery oferowane są stacjonarne i on-line konsultacje w zakresie epileptologii dziecięcej i dorosłych. Specjalistkami, które nawiązały współpracę z Neurospherą są:

lek. Lucyna Benben

specjalista neurologii dziecięcej i pediatrii związana z Pododdziałem Neurologii dla Dzieci WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. W Oddziale Wrocławskim będzie udzielać konsultacji z zakresu epileptologii dziecięcej. (więcej …)

dr n. med. Aleksandra Szczepańska

specjalista neurologii z doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. W Oddziale Wrocławskim będzie udzielać konsultacji z zakresu epileptologii dorosłych. (więcej …)

Więcej informacji na temat Neurosphery i Neuroterminala przeczytasz na stronie neurosphera.pl Wizyty można umawiać przez formularz na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu +48 609 463 191.


Naszą wizją jest poprawa komfortu i jakości codziennego życia możliwie jak największej liczbie osób chorujących na padaczkę, dzięki wykorzystaniu naszej ogromnej wiedzy oraz nowoczesnych technologii.