Dlaczego wybrać Premium Clinic?


1. Doświadczeni profesjonaliści

Lekarze specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę. Telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu konkretnego schorzenia.

2. Opieka recepcji.

Zapewniamy opiekę recepcjonistki na każdym etapie. Począwszy od telefonicznej rejestracji poprzez pomoc w przygotowaniu się do wizyty w Centrum Medycznym aż po opiekę po zakończonej wizycie u specjalisty. Recepcjonistka służy pomocą także w realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym. Do Państwa dyspozycji są portierzy przy wejściu „OVO Apartamenty”.

3. Centrum Miasta to łatwy dojazd.

Dogodny dojazd dla pacjentów zapewnia lokalizacja Centrum Medycznego w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim. Biała bryła budynku OVO Wrocław jest charakterystycznym elementem urbanistycznym okolicy. W wielofunkcyjnym, ultranowoczesnym budynku znajdziecie Państwo restauracje, lokale usługowe, biura, luksusowe apartamenty, klub wellness, hotel ***** oraz ogólnodostępne zielone patio.

4 Dostępne są: podziemny parking i parking wielopoziomowy.

Dla osób podróżujących samochodem proponujemy parking podziemny na poziomie -1 w budynku OVO. Wjazd od Alei Słowackiego. Cenna godziny parkowania: 8zł. Z parkingu należy wjechać windą oznaczoną „OVO Apartamenty” bezpośrednio na piętro III gdzie mieści się Premium Clinic. Po wyjściu z windy należy kierować się w lewą stronę. W pobliżu znajduje się również parking wielopoziomowy w centrum handlowym Galeria Dominikańska. Do budynku wchodzimy wejściem oznaczonym „OVO Apartamenty”. Po wyjściu z windy na III piętrze proszę kierować się na lewo.

5. Wielospecjalistyczne Centrum to kompleksowa opieka.

Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog). Opiekę nad pacjentem sprawuje cały zespół: lekarze, pielęgniarki, recepcjonistki.

6. Współpracujemy z najlepszymi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest wysoka jakość badań diagnostycznych. Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi pracowniami wykonującymi zaawansowane badania wysokospecjalistyczne. Dostawcy usług diagnostycznych to renomowane placówki medyczne: Skanmex (diagnostyka obrazowa: tomografia komputerowa oraz rezonans magnetyczny), Promyk Słońca (badania elektrofizjologiczne: EMG, neurografia).