Telefoniczna rezerwacja wizyt:

71-716-24-85

Kontakt telefoniczny to wybór doświadczonego specjalisty i znalezienie dogodnego terminu.


Jakie problemy, dolegliwości konsultuje dermatolog?

Dermatologia (gr. derma – skóra) to dziedzina medycyny zajmująca się badaniem oraz opisem skóry, a także chorobami skóry, włosów, paznokci. Ponadto obejmuje niektóre choroby ogólnoustrojowe, które ujawniają się na skórze. Do najczęstszych powodów konsultacji dermatologicznych należą:
— rumień, trądzik, pęcherzyki, wypryski, pokrzywka,
— przebarwienia, znamiona, brodawki
— stwardnienia i guzki, bliznowce, rozstępy,
— rozszerzone naczynka i naczyniaki,
— suchość, łojotok,
— łuszczenie się naskórka,
— wypadanie włosów,
— zmiany paznokci,

Kto konsultuje pacjentów?

Konsultacji dermatologicznych w Premium Clinic udzielają lekarze specjaliści posiadający indywidualne podejście do pacjenta. Podczas wizyty udzielają klarownych wyjaśnień, szczegółowa omawiają diagnozę oraz sposoby leczenia.

Podczas wizyty zebrany będzie wywiad obejmujący obecne dolegliwości oraz wcześniejsze problemy medyczne. Dermatolog ogląda zmiany gołym okiem oraz wspomaga się dermatoskopem, który jest urządzeniem powiększającym ze wbudowaną lampką. Dermatoskop najczęściej jest używany do oceny znamion skórnych. W razie potrzeby pacjent kierowany jest na badania dodatkowe. Konsultacja kończy się postawieniem diagnozy oraz wydaniem zaleceń dotyczących leczenia, w tym miejscowego stosowania kremów, maści żelów lub leków doustnych.


dr n. med. Magdalena Putra-Szczepaniak

Doświadczony klinicysta, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku: Kosmetologia i Medycyna Estetyczna dla lekarzy. Pracuje w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.


dr n. med. Agata Kozłowska

absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz dwuletniego kursu z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Specjalizująca się w dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Odbyła liczne kursy i szkolenia m.in. z zakresu kriochirurgii, laseroterapii i zastosowania osocza bogatopłytkowego.


lek. Anna Jagas

Doświadczony specjalista zajmujący się diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, a także chorób przenoszonych drogą płciową. Konsultuję osoby dorosłe oraz dzieci. Wykonuje badanie dermatoskopowe znamion barwnikowych.


lek. Agnieszka Studniarek

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, chorób wenerologicznych, a także schorzeń włosów i paznokci.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści Premium Clinic zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę . Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.
2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.