Zarezerwuj wizytę telefonicznie w godzinach 8-20.

Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu, specjalisty oraz pomoże przygotować się do wizyty.

71-716-24-81

Premium Clinic Centrum Medyczne


Zespół specjalistów w Centrum Medycyny Podróży.

dr n. med. Agnieszka Matkowska-Kocjan – Doświadczona klinicystka, związana z Kliniką Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w której między innymi współprowadzi poradnię konsultacyjną ds. szczepień ochronnych.

lek. Marcin Czerwony – Asystent w Oddziale Chorób Zakaźnych WSS im. Gromkowskiego we Wrocławiu. Konsultuje pacjentów w zakresie medycyny podróży, doradza przed wyjazdami do krajów tropikalnych. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży.

dr n. med. Anna Szymanek-Pasternak – Specjalistka chorób zakaźnych z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy w Oddziale i Poradni Chorób Zakaźnych. Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

lek. Karolina Rostkowska-Białas – Specjalistka chorób zakaźnych, posiada bogate doświadczenie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych oraz Polskiego Towarzystwa Wakcynologii. Dodatkowo, odbyła staż z chorób tropikalnych w Dakarze, w Senegalu.

lek. Patrycja Markiewicz – Lekarka z wieloletnim doświadczeniem ambulatoryjnej opieki nad pacjentem. Promuje zachowania prozdrowotne oraz wykonuje badania profilaktyczne.
Pani doktor ponadto konsultuje i kwalifikuje do szczepień podróżnych przed wyjazdami tropikalnymi.


Jak przygotować się do pierwszej konsultacji specjalisty medycyny podróży?

Następujące informacje pozwolą specjaliście ustalić indywidualny zakres profilaktyki oraz szczepień ochronnych:
— trasa wycieczki,
— termin i charakter wyjazdu,
— informacje o ostatnio przebytych i przewlekłych chorobach,
— lista przyjmowanych na stałe leków,
— informacje o uczuleniach na leki lub inne substancje,
— dokumentacja przebytych wcześniej szczepień ochronnych,
— informacja o obecnej lub planowanej ciąży (dot. kobiet).

Na szczepienia dzieci z zakresu medycyny podróży koniecznie należy zabrać „Książeczkę zdrowia dziecka”.

Na wizytę w Centrum Medycyny Podróży najlepiej zgłosić się w terminie 8 tygodni przed planowanym wyjazdem. Taki okres pozwala na zaplanowanie profilaktyki oraz wygodne przeprowadzenie szczepień.


Dlaczego wybrać Centrum Podróży Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem.

2. Doświadczony zespół lekarzy specjalistów chorób zakaźnych, pediatrii oraz pielęgniarek pozwoli bezpiecznie przejść cykl szczepień i przygotować się do zagranicznej podróży.

3. Wystawiamy potwierdzenie przeprowadzania szczepień obowiązkowych, tj wpis do Międzynarodowej Książeczki Szczepień, nazywanej „medycznym paszportem podróżnika”.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

5. Dla osób podróżujących samochodem proponujemy dwa parkingi. Parking podziemny na w budynku OVO, wjazd od Alei Słowackiego. Z parkingu należy wjechać windą oznaczoną „OVO Apartamenty” bezpośrednio na piętro III gdzie mieści się Premium Clinic. W pobliżu znajduje się również parking wielopoziomowy w centrum handlowym Galeria Dominikańska. Do budynku wchodzimy wejściem oznaczonym „OVO Apartamenty”.


Zadzwoń i łatwo umów wizytę. Recepcjonistka pomoże dobrać dogodny termin.

71-716-24-81


LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty