Zarezerwuj wizytę telefonicznie w godzinach 8-20. Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu, specjalisty oraz pomoże przygotować się do wizyty.

71-716-24-81


Zespół specjalistów w Centrum Medycyny Podróży.

dr n. med. Agnieszka Matkowska-Kocjan – Doświadczona klinicystka, związana z Kliniką Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w której między innymi współprowadzi poradnię konsultacyjną ds. szczepień ochronnych.

lek. Marcin Czerwony – Asystent w Oddziale Chorób Zakaźnych WSS im. Gromkowskiego we Wrocławiu. Konsultuje pacjentów w zakresie medycyny podróży, doradza przed wyjazdami do krajów tropikalnych. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży.

lek. Patrycja Markiewicz – Lekarka z wieloletnim doświadczeniem ambulatoryjnej opieki nad pacjentem. Promuje zachowania prozdrowotne oraz wykonuje badania profilaktyczne.
Pani doktor ponadto konsultuje i kwalifikuje do szczepień podróżnych przed wyjazdami tropikalnymi.


Jak przygotować się do pierwszej konsultacji specjalisty medycyny podróży?

Następujące informacje pozwolą ustalić optymalny zakres szczepień ochronnych oraz innych środków profilaktyki:
— trasa wycieczki,
— termin i charakter wyjazdu,
— informacje o ostatnio przebytych i przewlekłych chorobach,
— lista przyjmowanych na stałe leków,
— informacje o uczuleniach na leki lub inne substancje,
— dokumentacja przebytych wcześniej szczepień ochronnych,
— informacja o obecnej lub planowanej ciąży (dot. kobiet).

Na szczepienia dzieci z zakresu medycyny podróży koniecznie należy zabrać „Książeczkę zdrowia dziecka”.

Na wizytę w Centrum Medycyny Podróży najlepiej zgłosić się w terminie 8 tygodni przed planowanym wyjazdem. Taki okres pozwala na zaplanowanie profilaktyki oraz wygodne przeprowadzenie szczepień.


Dlaczego wybrać Centrum Podróży Premium Clinic?

Premium Clinic Centrum Medyczne

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem.

2. Doświadczony zespół lekarzy specjalistów chorób zakaźnych, pediatrii oraz pielęgniarek pozwoli bezpiecznie przejść cykl szczepień i przygotować się do zagranicznej podróży.

3. Wystawiamy potwierdzenie przeprowadzania szczepień obowiązkowych, tj wpis do Międzynarodowej Książeczki Szczepień, nazywanej „medycznym paszportem podróżnika”.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

5. Dla osób podróżujących samochodem proponujemy dwa parkingi. Parking podziemny na w budynku OVO, wjazd od Alei Słowackiego. Z parkingu należy wjechać windą oznaczoną „OVO Apartamenty” bezpośrednio na piętro III gdzie mieści się Premium Clinic. W pobliżu znajduje się również parking wielopoziomowy w centrum handlowym Galeria Dominikańska. Do budynku wchodzimy wejściem oznaczonym „OVO Apartamenty”.


LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty